Koncert z okazji Dnia Kobiet!

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert online z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu Kornelii Kulczyckiej z Pracowni Wokalnej Dominiki Kindrat.

Kornelia Kulczycka jest bardzo świadomą wokalistką o ciekawym głosie i niesamowitym feelingu. Piosenki w jej interpretacji wzruszają oraz bawią. Od najmłodszych lat kształci się w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie. Jest również laureatką wielu konkursów i festiwali międzynarodowych i ogólnopolskich. Współpracuje m.in z grupą muzyczną Zvariowani Cover Band. Podczas koncertu wraz z Kornelią wystąpi młody, świetnie zapowiadający się pianista jazzowy Adrian Łazarczyk – student edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej oraz jazzu i muzyki estradowej na Uniwersytecie Rzeszowskim. W ich wykonaniu usłyszymy znane covery w specjalnie przygotowanych aranżacjach. Będzie bardzo nastrojowo i klimatycznie. Gorąco zapraszamy!

Wokal: Kornelia Kulczycka, instrument klawiszowy: Adrian Łazarczyk, film: Ekipa Filmowa MR Studio, dwięk i światło: Szymon Sacała, kierownictwo artystyczne: Dominika Kindrat