XV Konkurs Plastyczny BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA I SZKOŁY

Festiwal Piosenki Popularnej Złoty Kasztan 2022

W dniach 21-22.09.2022 we Vranovie nad Topl'ou (Słowacja) odbył się Festiwal Piosenki Popularnej "Złoty Kasztan".Organizatorem imprezy jest Miejski Dom Kultury we Vranowie nad Topl'ouhttps://www.facebook.com/kulturavranov.vt5 wokalistek z MDK Rzeszów reprezentowało Polskę.

Dominika Czekaj THE VOICE OF POLAND!

W ubiegłą sobotę (10 września 2022) w programie The Voice Of Poland emitowanym przez TVP2 Dominika Czekaj - uczestniczka zajęć wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury walczyła o miejsce w trenerskiej drużynie.

Konkurs fotograficzny w MDK

Zapraszamy do udziału w Konkursie fotograficznym dla dzieci i młodzieży z Rzeszowa, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Mobilności. Hasło przewodnie tegorocznej kampanii to:

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2023

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2023 KATEGORIA IIIZADANIE 59 To my!!! ZAKUP WYPOSAŻENIA W CELU PROWADZENIA ZAJĘĆ "MOJA PRZYGODA Z MINECRAFT" W ISTNIEJĄCYM CENTRUM MINECRAFT I DRUKU 3D PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY W RZESZOWIE. Od 05.09.2022dziś

Wokaliści z MDK na Senioraliach 2022

Młodzi artyści z pracowni wokalnej Iwony Josse-Jakubiec zaprezentowali dziś swoje umiejętności wokalne uświetniając tegoroczne Senioralia 2022. W Parku Papieskim mogliśmy przenieść się w klimat piosenek z lat 80- tych i 90-

Skip to content