Międzynarodowy Konkurs Plastyczny “Nasi Sąsiedzi” 2021

Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza dzieci i młodzież z województwa podkarpackiego i kraju preszowskiego (Słowacja) do udziału w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży z województwa podkarpackiego (Polska) i kraju preszowskiego (Słowacja) “Nasi Sąsiedzi- Podwodny Świat” edycja 2021r.

Zasady uczestnictwa w konkursie zostały zawarte w regulaminie, który wraz  z odpowiednimi dokumentami znajdują się poniżej.

Ubiegłoroczna edycja konkursu, przez epidemię Covid-19 nie została zrealizowana. Prace, które zostały nadesłane na ten konkurs będą rozpatrywane w tych kategoriach wiekowych, w jakich zostały zgłoszone w ubiegłym roku- w przypadku sprzeciwu lub chęci wykonania innej p/nowej pracy prosimy o wiadomość: organizacja@mdk.erzeszow.pl , abyśmy mogli dokonać anulacji poprzedniego zgłoszenia.

Termin nadsyłania prac mija: 6.04.2021r. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wystawa online odbędzie się pod koniec kwietnia 2021r.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Załączniki do pobrania