Wokaliści CMR na Koncertach i Festiwalach!

Miniony tydzień obfitował w muzyczne wydarzenia w których uczestniczyli wokaliści CMR z Pracowni wokalnej Anny Olszewskiej.

Agata Widlarz otrzymała zaproszenie na szczególny Koncert, który odbył się w Teatrze Muzycznym w Łodzi- Jubileusz 60- lecia pracy na scenie znakomitego muzyka Krzysztofa Cwynara.

Cykliczne Koncerty “Krzysztof Cwynar zaprasza” to wyjątkowe wydarzenie muzyczno- integracyjne odbywające się od 2010 roku, na którym prezentują się Artyści z niepełnosprawnościami.

Są to Laureaci Ogólnopolskich Festiwali Integracyjnych. Agatka zaprezentowała łódzkiej publiczności utwór “List” z repertuaru Edyty Górniak.

Wydarzenie to ma na celu szerzenie integracji, niesie przesłanie akceptacji oraz promuje i wspiera utalentowanych Artystów.
Eryk Chudzik wspaniale zaprezentował się podczas Finału 29 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki “Wygraj sukces” w Tarnobrzegu, przechodząc poszczególne Etapy Eliminacji Ogólnopolskich. Zaśpiewał piosenkę – “Bądź moim natchnieniem” do akompaniamentu gitary w aranżacji Tomasza Stężalskiego.

Eryk jest również Finalistą II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej “MIESZKAM TU” 2024, który odbył się 5 października w Domu Kultury Kadr w Warszawie.

Życzymy młodym wokalistom wielu sukcesów i wspaniałych prezentacji na scenie!