„Akcja Zima 2024” w Centrum Młodzieży w Rzeszowie.

Dobiegła końca przerwa zimowa i dzieci wróciły do szkolnych obowiązków.
Za nami moc atrakcji przygotowanych dla dzieci i młodzieży w Centrum Młodzieży w Rzeszowie podczas tegorocznej “Akcji Zima” a wśród nich:
– Tygodniowe półkolonie, podczas których dzieci stworzyły cudne prace plastyczne, eksplorowały Centrum Zabaw „Kolorowy Świat”, obejrzały spektakle w Teatrze „Maska” oraz wzięły udział w lekcji teatralnej. Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce było jednym punktów naszej tygodniowej przygody.  Nasz wspólny tydzień zakończył się zabawą karnawałową w scenerii krainy lodu. Wspaniałe spotkanie z książką przygotowała dla nas Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 7 przy Osmeckiego 51 – za co serdecznie Dziękujemy.
Oprócz tradycyjnej półkolonii Centrum Młodzieży zrealizowało:
– Warsztaty plastyczne „Ferie ze sztuką” Jadwiga Hajduk prowadzone przez Panią Jadwigę Hajduk.
– Zgrupowanie Taneczne ZPiT „Rudki” Zespół Pieśni i Tańca “Rudki” , który intensywnie ćwiczy aż do niedzieli.
– Zgrupowanie Taneczne Zespołu Kornele Rzeszów
– Zgrupowanie taneczne DZA Uśmiech , gdzie tancerki szlifowały układy taneczne, pracowały nad techniką a także projektowały stroje sceniczne, maski karnawałowe, stworzyły własne akwarium! Skorzystały także z oferty kina Zorza i kręgielni Aloha
-zim-art-owisko warsztaty plastyczne artystyczne
To bardzo pracowity,a jednocześnie artystyczno-twórczy czas!
Dziękujemy naszym podopiecznym za zaufanie i wybór naszej placówki jako miejsca wypoczynku i spędzenia wolnego czasu! Już teraz zapraszamy na “Akcję Lato 2024”.