GRAND PRIX dla Olgi Widlarz na XXII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Angielskiej w Grójcu

13 grudnia 2023r. w Grójeckim Ośrodku Kultury odbył się XXII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Angielskiej. Tegoroczny Festiwal odbył się pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec. Motywem przewodnim był „In the Rhythm of Disco” („W Rytmie Disco”).
Niemal trzydziestu wykonawców wyłonionych spośród nadesłanych zgłoszeń, zaprezentowało utwory na bardzo wysokim poziomie, a widownia wspierała ich gromkimi brawami. Dyskotekowe rytmy i mocne głosy z całego kraju, m.in. z Warszawy, Radomia, Lublina, Rzeszowa, Grójca, nie raz wprowadziły zgromadzoną publiczność w taneczną atmosferę.
Miło nam poinformować, że GRAND PRIX Festiwalu zdobyła Olga Widlarz ( kat 10-13 lat) z Pracowni wokalnej Anny Olszewskiej.
Olga zajęła również I miejsce w swojej kategorii wiekowej i Nagrodę Finansową Dyrektora Grójeckiego Ośrodka Kultury.

Gratulujemy! Brawo!