Zbiórka karmy i środków czystości dla Schroniska dla Zwierząt Kundelek w Rzeszowie

Wspaniała wiadomość! Rozpoczynamy akcję zbierania karmy i środków czystości dla Schroniska dla Zwierząt Kundelek w Rzeszowie! 🌟🐾

Twoja pomoc może zdziałać cuda dla potrzebujących futrzaków, dlatego serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy.

Za każdą podarowaną karmę lub środek czystości otrzymasz od nas wyjątkowy prezent:
– pięknie wykonaną ozdobę choinkową lub stroik, stworzoną przez utalentowanych uczestników grupy integracyjnej Razem oraz zajęć plastycznych Podkarpackie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym

przy ul.Osmeckiego 51 w Rzeszowie, do 22.12.2023.

Ale to nie koniec niespodzianek! Nasza Pracownia Druku 3D Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie dołoży swoje zdolne ręce, tworząc dla Ciebie breloczek w kształcie łapki lub uroczą podstawkę pod telefon w postaci pieska, wykonanego techniką 3D.

To nie tylko gest dobrej woli, ale także szansa na posiadanie unikalnej rękodzielniczej ozdoby.

Dzielmy się dobrem razem! 🤝❤️

Dołącz do akcji, wskaż, udostępnij, a razem sprawmy, że te zwierzaki poczują ciepło naszej wspólnej troski! 🐕💕