Podsumowanie konkursu plastycznego “Mój ulubiony bohater bajkowy”

22 maja 2023 w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się wielkie wydarzenie artystyczne.O
swojej pracy twórczej opowiadała Pisarka książek dla dzieci, emerytowana nauczycielka Stanisława Bełch. Wydarzeniu towarzyszył finisaż wystawy ilustracji autorstwa Katarzyny Bełch – Sebastian oraz Karoliny Sebastian. Prace, jakie mogliśmy o obejrzeć są ilustracjami do książek Stanisławy Bełch.
Widownię zapełniło 7 grup przedszkolnych z Publicznych Przedszkoli w Rzeszowie.
Dzieciaki miały okazję posłuchać opowieści Pani Stanisławy a także obejrzeć popisowe układy taneczne Zespołu Kornele, Dziecięcego Zespołu Tanecznego Uśmiech oraz wysłuchać utworów wokalnych w wykonaniu Lilianny Kuźmicz i Julii Ceglarz z pracowni wokalnej Iwony Josse-Jakubiec.

Podczas wydarzenia Dyrektor MDK – Justyna Stasiak wręczyła nagrody laureatom i wyróżnionym w konkursie plastycznym „Mój Ulubiony Bohater Bajkowy”.
Nagrody do konkursu ufundowała Stanisława Bełch, Wydawnictwo Oświatowe FOSZE z Rzeszowa oraz Muzeum Dobranocek ze Zbiorów Wojciecha Jamy.

Anna Kurowska – kierownik Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej Filii nr 7 w Rzeszowie wręczyła list gratulacyjny Pani Stanisławie Bełch z okazji 50 lecie pracy twórczej z dziećmi.