MISTRZOSTWA ŚWIATA IDO SHOW DANCE DOBIEGŁY KOŃCA!

MISTRZOSTWA ŚWIATA IDO SHOW DANCE DOBIEGŁY KOŃCA!
W dniach 15 – 19.11. 2022r. nasz zespół wziął udział w Mistrzostwach Świata IDO Show Dance 2022 w Zielonej Górze. Przez pandemię koronawirusa, Mistrzostwa Świata ostatni raz odbywały się w 2019 roku, dlatego były to dla nas bardzo wyczekiwane zawody. Na scenie zaprezentowaliśmy się w trzech kategoriach wiekowych i zajęliśmy następujące lokaty:
 
– 4 miejsce, w finale Mistrzostw wytańczyła nasza formacja dorosłych pt. “Rat Race” i okazała się najlepszą formacją z naszego kraju 
 
– 6 miejsce, w finale Mistrzostw zajęła nasza ,debiutująca w tak prestiżowych zawodach, formacja dziecięca pt. “Bon Appetit”
 
– 9 miejsce przypadło formacji juniorów pt. “Tree Doctor”, która pokonała 10 zespołów z całego świata i okazała się najlepszą formacją z Polski 
 
– 9 miejsce zajęła grupa dorosłych pt. “Fairytale or reality” 
 
– 10 miejsce przypadło naszemu duetowi Junior 2 w składzie Zofia Kasprzyk i Karolina Jasińska
 
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki i nas wspierali
 
Dziękujemy za przygotowanie Pani Magdalena Mucha 
Jesteśmy wdzięczni, że znów mogliśmy poczuć niepowtarzalną atmosferę międzynarodowych zawodów i rywalizować z najlepszymi zespołami z całego świata.
Dziękujemy Pani Adriannie Kordas za przygotowanie najmłodszej grupy i trzymanie kciuków przed ekranem komputera przez całe zawody.
Dziękujemy rodzicom i przyjaciołom zespołu, którzy przyjechali do Zielonej Góry, aby nas dopingować i tym, którzy trzymali za nas kciuki niezależnie gdzie się znajdowali.
Dziękujemy za wsparcie Województwo Podkarpackie, które po raz kolejny było partnerem naszego wyjazdu 
Wróciliśmy do Rzeszowa szczęśliwi, dumni i zmotywowani do dalszej pracy. Będziemy nadal trenować i już niedługo spotkamy się na kolejnych zawodach.