Agata Widlarz w Teatrze Muzycznym w Łodzi

W dniu 4 października 2022 roku w Teatrze Muzycznym w Łodzi odbył się koncert z cyklu „Krzysztof Cwynar zaprasza”, którego uczestniczką była Agata Widlarz z pracowni wokalnej Anny Olszewskiej. Agata zaprezentowała łódzkiej publiczności utwór „To nic, że to sen” z repertuaru Edyty Geppert.

Cykliczne koncerty „Krzysztof Cwynar zaprasza” to wyjątkowe wydarzenie muzyczno – integracyjne odbywające się od 2010 roku w Teatrze Muzycznym w Łodzi, podczas którego na scenie występują Artyści z niepełnosprawnościami. Osoby te to Laureaci Ogólnopolskich Festiwali Integracyjnych. Wydarzenie ma na celu szerzenie integracji, niesie przesłanie akceptacji oraz promuje i wspiera utalentowanych Artystów. Gospodarzem koncertów jest Krzysztof Cwynar i Artyści Studia Integracji.