- Magdalena Sierżęga
- 12 lipca, 2022
- Aktualności
NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY w MDK Rzeszów w roku szkolnym 2022/2023
W dniu 15 września 2022r. zakończyliśmy nabór do pracowni Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie. Od dnia 16 września rozpoczynamy NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY.
Aby zapisać się na zajęcia prosimy o kontakt z pracowniami i nauczycielami prowadzącymi w dniach i godzinach odbywania zajęć- wg poniższego harmonogramu.
NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY- od 19.09.2022r. do wyczerpania miejsc Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie
w roku szkolnym 2022/23
Osmeckiego 51
- Zajęcia plastyczne (n. Jadwiga Hajduk)
Wt. 15.00-16.55 7-9 lat (2 wolne miejsca)
Śr. 15.00-16.55 od 6 do 9 lat (1 wolne miejsce) , 17.05—19.10 od 6 do 9 lat (8 miejsc)
Czw. 16.00-18.00 od 6 do 9 lat (2 miejsca)
Pt. 16.00-19.00 od 12 lat (3 miejsca)
- Zajęcia z historii sztuki (n. B. Tomczak)
Pon. 17.15-18.45, śr. 17.45-19.15 (10 miejsc)
- Grafika komputerowa (n. B. Tomczak)
Pon. 15.30-17.00, śr. 16.00-17.30 10 miejsc
- Grafika komputerowa (n. Elżbieta Ficek)
Czw. 16.40-18.10 ( 1 miejsce)
- Szachy i warcaby (n. Artur Charciarek)
śr. 9.00-11.15 (2-3 klasa SP)- 6 miejsca
sob. 10.00-13.10 (2-5 klasa SP)- 3 miejsca
- Zajęcia kulinarne „Stacja Owocny Dzieciak” (n. Katarzyna Filipek)
Pon. 12.00-13.45 (4 miejsca)
Wt. 12.00-13.45 (4 miejsca)
- Pracownia fotograficzna (n. Paweł Olearka)
Pon. 16.00-20.00 (15-24 lata)- 4 miejsca
- Akademia Ruchu (n. Maria Gubernat)
Wt. 7.30-8.30 (kl.IV) – 8 miejsc
Wt. 10.30-11.30 (kl.II) – 5 miejsc
- Grupa Integracyjna RAZEM (n. Anna Łuka)
Śr. 15.45-17.15 (15+) – 2 miejsca
ZESPOŁY TANECZNE I INNE
- Zespół Taneczny Form Nowoczesnych „IMPET”
MDK, ul. Osmeckiego 51
Śr. i czw. 18.00-19.30 ( gr. młodsza 12-15 lat 8 miejsc, gr. starsza 15-25 lat 6 miejsc)
- Dziewczęca Orkiestra Dęta
Nabór aula, ZS Nr 1, VI LO, ul. Towarnickiego 4
8.00-17.00 od 11 do 21 lat (10 miejsc)
- Zajęcia teatralne- Teatr „M.D.K. czyli Młode Dzielne Kuropatwy”,
14-18 lat (6 miejsc), Osmeckiego 51, wt. i czw. 16.00-18.00
- Zajęcia teatralne- Teatr „BANALIA” 3 miejsca
CH Nowy Świat ul. Krakowska 20
- Zespół wokalny Singing Souls (n. Iwona Josse-Jakubiec, Dominika Kindrat)
Pon. 19.00-20.30 (14-21 lat)- 2 miejsca
Ul. Unii Lubelskiej
- Grafika komputerowa (n. Elżbieta Ficek)
Pon. 15.00-16.30 wiek 10-16 lat (5 miejsc)
- Grafika i Druk 3D (Bartłomiej Biedroń)
Śr. 17.15 wiek 10-14 lat (1 miejsce)