Sukces wokalistów MDK na XXXIII Konkursie Piosenki Obcojęzycznej “Love me tender” w Jaśle

W dniu 22.03.2022 r rozstrzygnięto XXXIII Konkurs Piosenki Obcojęzycznej “LOVE ME TENDER”. Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle w formule on-line.
Nagrania z prezentacjami oceniała komisja konkursowa w składzie:

Angela Gaber – wokalistka, animatorka kultury, laureatka takich festiwali jak: Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej „Wschody” 2016; Turniej Muzyków Prawdziwych – Filharmonia Szczecin 2016; Międzynarodowy Festiwal Muzyki Folkowej „Mikołajki Folkowe” 2012; Grechuta Festival 2011. Na swoim koncie ma świetnie przyjęty debiutancki album „Opowieści z ziemi” oraz dwie autorskie płyty „Dobre duchy” i „Zoria. Dziewczynka z gwiazd. Cichy memoriał.” Od lat związana z Sanokiem. Inicjatorka galerii rzeczy i wydarzeń rozmaitych – Bazar Sztuki oraz Etno Galerii.

Natalia Paszkowska – filolog języka angielskiego, absolwentka szkoły muzycznej I i II stopnia, wokalistka zespołu Smooth Sounds, z którym występowała jako support m.in. przed Beatą Kozidrak, zwyciężczyni konkursu „Twoje 5 minut w RMF FM”

Julia Kriukokova – filolog języka angielskiego, absolwentka Dnipro National Univerity

Kateryna Kryvoruchko – magister muzyki, specjalizacja wokal

Wśród nagrodzonych są wokalistki z Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie:

W I kategorii wiekowej Liliana Cioch otrzymała III miejsce (pracownia wokalna Anny Olszewskiej).

W II kategorii wiekowej Michalina Grzybowska otrzymała II miejsce oraz Laura GortatIII miejsce (pracownia wokalna Iwony Josse-Jakubiec)

Serdecznie gratulujemy!