Marcelina Drupka laureatką II nagrody

Pomimo tego co dzieje się za wschodnią granicą nasi podopieczni nie przestają się rozwijać i spełniać marzenia.

W ubiegły piątek 4.03. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbył się konkurs bluesowy „ZIEMIA DZIECIŃSTWA”, w którym wzięła udział reprezentantka Młodzieżowego Domu Kultury z pracowni wokalnej Dominiki Kindrat – Marcelina Drupka. Osiemnastoletnia wokalistka została laureatką II nagrody w kategorii 16+ zdobywając uznanie jury.

Gościem specjalnym konkursu oraz przepięknego koncertu na zakończenie był wybitny wokalista jazzowy Marek Bałata, który wystąpił wraz z gitarzystą Ryszardem Styłą.

Ze względu na okoliczności wydarzenie zmieniło swoje barwy i podczas koncertu odbyła się zbiórka na rzecz uchodźców z Ukrainy.