IMPET na podium w Krasiczynie

19.09 2018 Zespół Taneczny Form Nowoczesnych „Impet“ uczestniczył w  II Międzynarodowym Festiwalu Artystycznym “Samocvity“ w Krasiczynie.

Zespołowi Tanecznemu Form Nowoczesnych „Impet“ w kategorii nowoczesna choreografia przyznano:
II miejsce – grupa starsza (kategoria dorosłych)
 – grupa młodsza (lkategoria starsza).

Nagrodzone choreografie: „Zanim obmyje nas deszcz“, „A może by tak inaczej…“ (grupa młodsza) oraz  „Oddech…?!“ i  „Hanki“(grupa starsza).

Choreograf  Zespołu TFN „Impet”- Bernadetta Wojtuń-Sikora.

Zespoły Taneczne  z Polski i Ukrainy zaprezentowały 63 choreografie w 4 kategoriach tanecznych : choreografia estradowa, nowoczesna, ludowa i stylizowany taniec  ludowy (w 5 kategoriach wiekowych).

Organizator Festiwalu – „Ar Centrum „Antre“ we  Lwów, współpraca:  Wyższa Szkoła Kultury ( Lwów), Zespół Zamkowo – Parkowy  w Krasiczynie,Fundacja PRO ARTE ET HISTORIA.

Prezentacje Festiwalowe (zespoły taneczne, zespoły wokalne i instrumentalne) oraz Koncert Galowy, do którego zaproszono też Zespół „Impet” , odbyły się w pięknej scenerii Zamku w Krasiczynie.