27 Finał WOŚP- Sztab MDK zebrał….. 96 405,37 zł !!!!! Mamy rekord!

27 Finał WOŚP– Sztab MDK zebrał…..96 405,37 zł !!!!! Mamy rekord!

Taka sumę zebrał sztab Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie:

– 93 868,37 zł – to kwota jaką zebrało prawie 100 wolontariuszy kwestujący do puszek w naszym mieście
Wielkie gratulacje dla nich wszystkich, a przede wszystkim dla naszej rekordzistki Ada Słabczyńska która zebrała 10087,90 zł!

– 3140  zł  – to kwota jaką uzyskaliśmy podczas aukcji prowadzonych podczas licytacji prowadzonej przez Panią Monikę Adamiec – w trakcie koncertu artystycznego.
W tym roku licytowaliśmy tradycyjnie przedmioty przekazana przez Fundację WOŚP (kwota2 255zł), oraz 885 zł to suma zebrana za przedmioty przekazane przez:

* Restaurację Zdrowo Zmiksowani- voucher  na 2 – osobowy obiad

* trzy tablice kredowe firmy Kacper House

* misie pluszowe od Zespołu Uśmiech

W tym roku po raz pierwszy zbieraliśmy pieniądze za pomocą terminalami płatniczych. Łączna kwota z dwóch terminali jakie posiadał sztab MDK zebraliśmy 2 537 zł.

W sztabie Młodzieżowego Domu Kultury ciężko pracowali także członkowie Rady Młodzieży Rzeszowa, za co serdecznie dziękujemy.

Dla porównania w zeszłym roku zebraliśmy 74448,97zł(72 753,97 zł do puszek i 1695 zł z licytacji).

Dziękujemy!