Zespół IMPET na III Międzynarodowym Festiwalu Artystycznym „Samocvity“ w Przemyślu – 09.05 2019.

Zespół Taneczny Form Nowoczesnych „Impet“ (grupa młodsza), uczestniczył
w III Międzynarodowym Festiwalu Artystycznym „Samocvity“ w Przemyślu – 09.05 2019.
Festiwal odbywał się w ciekawej, historycznej scenerii Zamku Kazimierzowskiego.

Zespoły taneczne z Polski i Ukrainy zaprezentowały ponad 90 choreografii, w 4 kategoriach tanecznych (choreografia estradowa, nowoczesna, ludowa i stylizowany taniec ludowy), w 5 kategoriach wiekowych.

Zespołowi Tanecznemu Form Nowoczesnych „Impet“ przyznano:
I miejsce (formacja) i II miejsce (duet) w kategorii nowoczesna choreografia (starsza kategoria wiekowa).
Nagrodzone choreografie: „Zanim obmyje nas deszcz“ i „A może by tak inaczej…“, „Aż się spełni“.

Kierownik i Choreograf Zespołu Tanecznego Form Nowoczesnych „Impet”- Bernadetta Wojtuń-Sikora.

Organizator Festiwalu – „Ar Centrum „Antre“,
współpraca: Wyższa Szkoła Kultury (Lwów) Przemyskiego Centrum Kultury I Nauki Zamek.

GRATULUJEMY!!!