Aktualności

04 lutego 2020 15:02 | Aktualności

65 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski! Zapraszamy na eliminacje do MDK!

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych do udziału w eliminacjach gminnych 65 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego organizowanego każdego roku przez Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej
w Warszawie.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 26.03.2019r. o godz. 9.00 (prezentacje wykonawców kategorii: poezja śpiewana, teatr jednego aktora, recytatorski, wywiedzione ze słowa ) w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie ul. Osmeckiego 51.

 Wszystkich zainteresowanych prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem turnieju (istotne uwagi do regulaminu znajdują się w informacji od TKT), który wraz z kartą uczestnika znajdują sie poniżej.

Warunkiem udziału w konkursie jest czytelne (litery drukowane, czcionka Arial, rozm. 12) i dokładne wypełnienie karty uczestnictwa oraz jej przesłanie lub doręczenie do dnia 20.03.2020r. (karty są również do pobrania na www.tkt.art.pl)

Uwaga!

Każda szkoła bądź placówka do eliminacji konkursowych może zgłosić: do wykonawców w kategorii recytacji, do osób w kategoriach: poezja śpiewana i wywiedzione ze słowa oraz 2wykonawców w kategorii teatr jednego aktora.

Zgłoszenia przyjmujemy :

pocztą elektroniczną e-mail:  - organizacja@mdk.erzeszow.pl

faxem: (0-17) 748 38 91

pocztą: Młodzieżowy Dom Kultury, 35-506 Rzeszów,  ul. Osmeckiego 51

lub osobiście

 

Przeczytano: 213 razy. Wydrukuj|Do góry