21 października 2019 14:37 | Aktualności

Srebrna i brązowa Złota Róża Małego Księcia dla MDK Rzeszów

W ubiegły weekend 19-20 października w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury im. Katarzyny Sobczyk w Tyczynie  po raz kolejny odbył się Festiwal Piosenek Katarzyny Sobczyk "O Złotą Róże Małego Księcia". W wydarzeniu poprzedzonym warsztatami z panią Elą Zapendowską wzięli udział także wokaliści Młodzieżowego Domu Kultury, którzy wyśpiewali następujące nagrody:

Aleksandra Kędra - wyróżnienie w I kategorii wiekowej (Pracownia Wokalna Iwony Josse-Jakubiec)
Michalina Grzybowska - III miejsce w I kategorii wiekowej (Pracownia Wokalna Iwony Josse-Jakubiec)
Kornelia Kulczycka - II miejsce w II kategorii wiekowej (Pracownia Wokalna Dominiki Kindrat).

W wydarzeniu wzięli również udział Maksymilian Stalec, Anita Pitera, Emilia Czeluśniak oraz Sonia Rykiel.
Wszystkim serdecznie gratulujemy cudownych występów oraz nagród oraz życzymy powodzenia w przyszłości.