25 maja 2018 11:44 | Aktualności

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Martwa Natura" 2018

W dniu 23.05.2018r. zostały ocenione prace nadesłane na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Martwa Natura". Wyniki konkursu znajdują się poniżej.

Wszystkim uczestnikom ogromnie gratulujemy talentu! Pragniemy zaprosić nagrodzonych, wyróżnionych w konkursie oraz zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej wraz z opiekunami na uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wręczeniem nagród i otwarciem wystawy pokonkursowej, które odbędzie się dnia 13.06.2018r. (środa), o godz. 10.00, w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Osmeckiego 51 w Rzeszowie.

Wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie zapraszamy do udziału w Warsztatach grafiki warsztatowej „SERIGRAFIA – czyli drukowanie za pomocą sita i szablonu”, prowadzonych przez Panią Agatę Kwiatkowską, które odbędą się w godz. 10.30-14.30 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Osmeckiego 51 w Rzeszowie.

Autorzy prac nagrodzonych i wyróznionych otrzymają pamiatkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, natomiast zakwalifikowani do wystawy pokonkursowej otrzymaja pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy!