Aktualności

16 maja 2018 11:03 | Aktualności

Uczen Ratowniczek już wkrótce - 18.05.2018r.

 18 maja 2018 zapraszamy zgłoszone drużyny na X edycję Turnieju Pierwszej Pomocy  “Uczeń Ratowniczek”:
 

Program:

Godz. 8.30 - 9.00 rejestracja drużyn, w tym czasie istnieje możliwość dokonania zmian
                             personalnych zespołów

Godz.  9.00   rozpoczęcie turnieju

Godz.  9.15   część teoretyczna i praktyczna Turnieju.

                      W trakcie Turnieju zapewniamy poczęstunek dla drużyn i ich opiekunów

Około Godz. 13.00   zakończenie Turnieju, rozdanie pamiątkowych dyplomów i nagród.

 

 

 

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

godzina

sala

drużyna

Kategoria wiekowa

 

 

Od godziny.

9. 15

   Według podanej kolejności

  Sala

      sportowa

       ZSP Nr 7, SP Nr 15
  SP Nr 5
ZSM Nr 2
ZSP Nr 3 SP Nr 13
  SP Nr 8
ZSP Nr 1 SP Nr 6
SP Nr 8
ZSP Nr 6 SP 27
ZSP Nr 7 SP Nr 15

II – III Klasa

II – III Klasa

II – III Klasa

VI – VII Klasa

VI – VII Klasa

IV – V Klasa

IV – V Klasa

VI – VII Klasa

VI – VII Klasa

 

 

s.5

1.  SP Nr 25

2. ZSP Nr 1, SP 6

3. ZSP Nr 3 SP 13

4. SP Nr 22

5.ZSP Nr 6 SP 27

6.SP Nr 5

7.ZSM Nr 2

8.SP Nr 25

 

II – III Klasa

II – III Klasa

II – III Klasa

VI – VII Klasa

IV – V Klasa

IV – V Klasa

IV – V Klasa

IV – V Klasa

 

 

  

 

CZĘŚĆ  TEORETYCZNA

godzina

sala

drużyna

Kategoria

wiekowa

 

 

 

9. 15

 

   s. 101 –

 Ewa Kordas

  1. 1.       ZSP Nr 1 SP Nr 6
  2. 2.       SP Nr 8

IV – V Klasa

 

s. 102-

Artur Charciarek

  1. 1.       ZSP Nr 6 SP 27
  2. 2.       SP Nr 5

IV – V Klasa

 

s.103  -

Irena Długosz / Sylwia Zegar

  1. 1.       ZSM Nr 2
  2. 2.       SP Nr 25

IV – V Klasa

 

s. 105 –

Renata Magierska

  1. 1.       ZSP Nr 6 SP 27
  2. 2.       ZSP Nr 7 SP Nr 15

VI – VII Klasa

 

Około 10.15

   s. 101 –

 Ewa Kordas

  1. 1.       ZSP Nr 7, SP Nr 15
  2. 2.       SP Nr 5

II – III Klasa

 

s. 102-

Artur Charciarek

1.  SP Nr 25

2. ZSP Nr 1, SP 6

II – III Klasa

 

s.103  -

Irena Długosz / Sylwia Zegar

  1. 1.       ZSM Nr 2

2. ZSP Nr 3 SP 13

 

II – III Klasa

 

s. 105 –

Renata Magierska

  1. 1.      ZSP Nr 3 SP Nr 13
  2. 2.      Sp Nr 8

VI – VII Klasa

 

Około 11.15

s. 102-

Artur Charciarek

1. SP Nr 22

VI – VII Klasa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu imprezy będą możliwe zmiany personalne w drużynach. Gdyby takie zmiany pojawiły się przed 18 maja 2018 to proszę o kontakt mailowy.

Planowane zakończenie około 13.00. Ale myślę, że to maksymalny czas zakończenia.

 

Mamy w tym roku III kategorie wiekowe:

II-III klasa – jest 6 drużyn czteroosobowych = 24 osoby

IV-V klasa– jest 6 drużyn czteroosobowych = 24 osoby

VI-Vii klasa– jest 5 drużyn czteroosobowych = 20 osoby

 

W Turnieju weźmie udział 68 osób, 17 drużyn z 10 szkół podstawowych.

 

W tym roku w komisji zasiądą przedstawiciele z:

- BHPL Mateusz Miąsik

-SANITRANS Polska

-Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie

- Wojewódzkiej Inspekcja Transportu Drogowego

- Promar International – Szkoły Języków Obcych

 

Nagrody Ufundowali:

- PROMAR INTERNATIONAL

- BHPL

-SANITRANS POLSKA

- Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie

 - Wojewódzka Inspekcja Transportu Drogowego

- TPM Fabryka Reklamy

 

 

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Przeczytano: 123 razy. Wydrukuj|Do góry