Aktualności

10 maja 2018 10:11 | Aktualności

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Na polską nutę" tuż tuż

Nasz Festiwal zbliża się wielkimi krokami, a o to kilka szczegółów...

Poniżej przedstawiamy program II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Na polską nutę" - 12.05.2018 r.

Godz. 10:00-10:10 otwarcie Festiwalu

Godz. 10:10 - 11:15 kat. I

Godz. 11:15 - 11:30 przerwa

Godz. 11:30 - 12:45 kat. II

Godz. 12:45 - 13:15 przerwa

Godz. 13:15 - 14:30 kat. III

Godz. 14:30 - 15:15 przerwa + drobny poczęstunek

Godz. 15:15 ogłoszenie werdyktu Jury, rozdanie nagród, zakończenie festiwalu

 

Przedstawiamy członków Jury Festiwalu:

Uczestników oceniać będzie jury:

 k_sobas.jpg

Pani dr Katarzyna Sobas- Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie dyrygentury chóralnej prof. Marii Kochaj. Doktor sztuki muzycznej w dyscyplinie dyrygentura. Od 2003 roku współpracuje z wieloma zespołami chóralnymi, zdobywając nagrody na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych. Prowadzi także warsztaty dla chórów i zespołów wokalnych (m.in. w ramach Przemyskiej Wiosny Chóralnej). Jest pracownikiem Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Szkoły Muzycznej I stopnia w Błażowej. Jest pomysłodawczynią i założycielką Chóru Akademickiego Uniwersytetu Rzeszowskiego, a także dyrygentką chóru dziecięcego Szkoły Muzycznej I stopnia w Błażowej.

 

z_labudzka.jpg

Pani Żaneta Łabudzka- śpiewa od dziecka. Swoje pierwsze kroki  na scenie stawiała w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie. Dotychczas wystąpiła w muzycznych talent show takich jak: X-FACTOR (drużyna Kuby Wojewódzkiego). Finalistka III edycji The Voice of Poland (drużyna Marka Piekarczyka). Grała w serialu "Lekarze" i "Druga szansa" oraz w filmie "Żużel"- Doroty Kędzierzawskiej. Uczestniczka  Debiutów na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2015 roku. Aktualnie nagrała swój pierwszy singiel „24m”.

 

k_bijos.jpg

Pan Kamil Bijoś – absolwent wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Finalista IV edycji programu "The Voice of Poland" w drużynie Tomsona i Barona. Wokalista jednego z najbardziej znanego zespołu Sound‘n’Grace którego piosenki stały się hitami w komercyjnych stacjach radiowych. Płyta „Atom” pokryła się podwójną platyną a singiel „Dach” uzyskał status multiplatyny. Uczestnik VI edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jego największym marzeniem jest pokazanie światu, że głos ludzki to instrument unikatowy i niepowtarzalny.  

Przeczytano: 618 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: