10 stycznia 2018 15:18 | Aktualności

Ferie zimowe w MDK 2018- wolne miejsca

W dniach 29 stycznia - 9 luty 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury
w Rzeszowie organizowane będą zajęcia w ramach Ferii Zimowych. W dniu 10.01.2017r. (środa) rozpoczęlismy zapisy na zajęcia i przedstawiamy aktualną liczbę wolnych miejsc:

Dla młodszych:

- tygodniowe turnusy - zajęcia zorganizowane dla dzieci z klas I - III SP mieszkających w Rzeszowie.

W ramach turnusów odbędą się  zajęcia plastyczne, sportowe, muzyczne, ruchowe, rękodzielnicze i inne.

Miejsce w/w zajęć:

- MDK, ul. Osmeckiego 51, godz. 8:00-14:00,

I tydzień- BRAK WOLNYCH MIEJSC

II tydzień- BRAK WOLNYCH MIEJSC

- MDK "Nowy Świat", ul. Krakowska 20, godz. 9:00-15:00 - tylko pierwszy tydzień ferii- BRAK WOLNYCH MIEJSC

Istnieje możliwość zapisu tylko na 1 tydzień ferii bez względu na miejsce ich realizacji!

Dla starszych:

„Powrót do korzeni” warsztaty kulinarne- BRAK WOLNYCH MIEJSC

„Od opakowania do produktu” warsztaty plastyczno – rękodzielnicze

„Warsztaty fotografii”

"Spotkania ze sztuką" warsztaty plastyczne- BRAK WOLNYCH MIEJSC

„Mali architekci” warsztaty plastyczne- BRAK WOLNYCH MIEJSC

Turniej bezpieczeństwa ruchu drogowego

Zapisy na w/w zajęcia odbywają sie w godz. 8.00-15.00 w MDK, ul. Osmeckiego 51 lub pod nr telefonu 17 748 38 91 do wyczerpania liczby miejsc.

Szczegółowe informacje o zapisach i miejscu odbywania zajęć dostępne są na plakatach, stronie www.mdk.rzeszow.pl oraz profilu mdk na facebooku.

Zapraszamy!