14 czerwca 2017 15:32 | Aktualności

I Festiwal Musztry Paradnej CONSAVIA w Rzeszowie już za nami!

Wystąpiło sześć super orkiestr dętych: Orkiestra GRANDIOSO z Radomia, Miejska Orkiestra MODERATO z Warki, Orkiestra Dęta z Dobrynina, Orkiestra Szałamaistek i Zespół Mażoretek Incanto z Rzeszowa, Wojskowa Orkiestra z Włoch oraz Dziewczęca Orkiestra Dęta z Rzeszowa - gospodarz festiwalu.
Dużo przygotowań i pracy zostały wynagrodzone pięknym barwnym korowodem orkiestr ulicami miasta i spektakularnymi musztrami na St...adionie Miejskim w Rzeszowie!
Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w CONSAVII i zapraszamy za 2 lata na kolejną edycję!

Organizatorami festiwalu byli: Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie, Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej "PROMOTOR", współorganizatorami: Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, Zespół Szkół Nr 1 (VI LO) w Rzeszowie!

I Festiwal Musztry Paradnej Consavia 2017