10 września 2015 15:02 | Aktualności

Zapraszamy na XIII Międzynarodowy Festiwal Zespołów tanecznych "O Laur Rzecha" 2015

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej „Promotor” we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Rzeszowie zaprasza do udziału w XIII Międzynarodowym Festiwalu  Zespołów Tanecznych „O Laur Rzecha”.

Celem festiwalu  jest prezentacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży, a także popularyzacja zespołowych form tanecznych, ich walorów artystycznych i wychowawczych. Festiwal odbędzie się w dniach 26-27 października 2015r.:

26.10.2015r.- Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego przy ul. Szopena 30 w Rzeszowie- przyjazd zespołów z kraju, prezentacje konkursowe, Koncert Galowy, wręczenie nagród.

27.10.2015r.- prezentacja dorobku artystycznego zespołów zagranicznych dla dzieci i młodzieży z rzeszowskich szkół, w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie

Do udziału w Festiwalu zapraszamy zespoły taneczne prezentujące wszystkie formy tańca, wyłączając taniec ludowy. Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdują się w regulaminie- tutaj

Impreza współfinansowana jest przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Serdecznie zapraszamy.