21 kwietnia 2015 13:55 | Aktualności

Weekendowe sukcesy Zespołu "Uśmiech" w Suchedniowie i Chrzanowie

W dniu 18 kwietnia 2015 r. w Suchedniowie odbył sie X Ogólnopolski Turniej Tańca. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowali tancerki i tancerze z całej Polski, m.in. z: Warszawy,  Rzeszowa, Rybnika, Jastrzębia-Zdroju, Grodziska Mazowieckiego, Ostrowca Świętokrzyskiego, Radomia, Kielc i Piotrkowa Trybunalskiego. Jubileuszowa edycja imprezy zgromadziła 1026 tancerek i tancerzy z 22 formacji tanecznych i 53 grup wchodzących w ich skład. Na parkiecie można było zobaczyć łącznie aż 60 układów choreograficznych w 5 różnych kategoriach tanecznych.

Młodzieżowy Dom Kultury reprezentował Dziecięcy Zespół Artystyczny "Uśmiech" osiągając bardzo dobre wyniki:

w kategorii do lat 11- I miejsce - gr. A

w kategorii do lat 15

- I miejsce - rep. dz/j

w kategorii inne formy tańca:

- I miejsce - rep. dz/j

- II miejsce - gr. A

Wszystkim tancerkom gorąco gratulujemy!!!!

W  tym samym dniu, również 18 kwietnia 2015 r. w Chrzanowie odbył się Ogólnopolski Integracyjn Festiwal Tańca i Piosenki „Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna”. W zwartym szyku do Chrzanowa pojechał też Dziecięcy Zespół Artystyczny "Uśmiech", osiągając bardzo dobry wynik:

w kategorii do 11 lat

- III miejsce - rep. dzieci

Wszystkim tancerkom gorąco gratulujemy!!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.