25 lutego 2015 10:42 | Aktualności

Już wkrótce u nas eliminacje miejskie 60 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych do udziału w eliminacjach gminnych 60 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego organizowanego każdego roku przez Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej w Warszawie.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 1.04.2015r. o godz. 10.00 (prezentacje wykonawców kategorii: poezja śpiewana, teatr jednego aktora, recytatorski, wywiedzione ze słowa ) w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie ul. Osmeckiego 51.

W przypadku większej ilości zgłoszeń, eliminacje odbędą się w dwóch dniach o czym będziemy informować osobno. Wszystkich zainteresowanych prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem turnieju (istotne uwagi do regulaminu znajdują się w informacji od TKT), który wraz z kartą uczestnika znajdują się poniżej.

Warunkiem udziału w konkursie jest czytelne (litery drukowane, czcionka Arial, rozm. 12) i dokładne wypełnienie karty uczestnictwa oraz jej przesłanie lub doręczenie do dnia 20.03.2015r. (karta jest również do pobrania na stronie: www.tkt.art.pl)

Uwaga!

Każda szkoła bądź placówka do eliminacji konkursowych może zgłosić:

do 5 wykonawców w kategorii recytacji, do 2 osób w kategoriach: poezja śpiewana
i wywiedzione ze słowa oraz 2 wykonawców w kategorii teatr jednego aktora.

Zgłoszenia przyjmujemy :

pocztą elektroniczną e-mail:  - mdk.rzeszow@erzeszow.pl