24 lutego 2015 10:01 | Aktualności

Show taneczne "The best of musicals" już w tę sobotę w MDK!

Już w najbliższy weekend w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Osmeckiego 51, odbędzie się Show taneczne "The best of musiacals".
W programie będzie można zobaczyć choreografie z najsłynniejszych musicali  takich jak:  "Chicago", "Burlesque", "Moulin Rouge", "Grease", "New York", "Cabaret", "Nine", "Flash Dance", "Mamma Mia" w zupełnie nowych odsłonach.

W koncercie wystąpią tancerki i tancerze Akademii Tańca Jazzowego "SenSDance" ze Spółdzielczego Osiedlowego Domu Kultury "Nowe Miasto" w Rzeszowie z gościnnym udziałem Huberta Biśto. Choreografię i reżyserię koncertu przygotowała Pani Katarzyna Inglot.

Zaparszamy w sobotę 28.02.2015r., na godz. 18.00. Wstęp na koncert za okazaniem bezpłatnych wejściówek, które są do odebrania w MDK przy ul. Osmeckiego 51 w godz. 8.00-15.00 lub pod nr tel. 17 748 38 91 oraz w SODK "Nowe Miasto"  przy ul. Podwisłocze 6 w Rzeszowie.

Serdecznie zapraszamy!