20 sierpnia 2014 09:27 | Aktualności

XII Międzynarodowy Festiwal Zespołów Tanecznych "O Laur Rzecha" 2014

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej „Promotor” we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Rzeszowie zaprasza do udziału w XII Międzynarodowym Festiwalu  Zespołów Tanecznych „O Laur Rzecha”.

Celem festiwalu  jest prezentacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży, a także popularyzacja zespołowych form tanecznych, ich walorów artystycznych i wychowawczych.

Festiwal odbędzie się w dniach 2-3 października 2014r.:

2.10.2014r.- przyjazd zespołów zagranicznych oraz prezentacja ich dorobku artystycznego w Koncercie dla dzieci i młodzieży z rzeszowskich szkół- sala widowiskowa w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Osmeckiego 51 w Rzeszowie

3.10.2014r.- przyjazd zespołów z kraju, prezentacje konkursowe, Koncert Galowy, wręczenie nagród- Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego przy ul. Szopena 30 w Rzeszowie.

Do udziału w Festiwalu zapraszamy zespoły taneczne prezentujące wszystkie formy tańca, wyłączając taniec ludowy. Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdują sie w regulaminie.

Impreza współfinansowana jest przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Serdecznie zapraszamy.