01 kwietnia 2014 12:46 | Aktualności

Sukces tancerzy ZTL "Tradycja"

W piątek 28 marca w Miejskim Domu Kultury w Łańciucie, odbył się V Wojewódzki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tańca Ludowego "GARNIEC 2014". W tym roku na scenie wystąpiły 24 zespoły dziecięce i młodzieżowe z całego Podkarpacia podzielone na trzy kategorie wiekowe: przedszkolną, dziecięcą (7-12) i młodzieżową (13-19).

Wszystkie występujące podczas przeglądu zespoły, niezależnie od wieku prezentowały wysoki poziom artystyczny.

Po obejrzeniu 17 prezentacji w wykonaniu 13 zespołów w II kategorii wiekowej jury III miejsce  przyznało równorzędnie Zespołowi Tańca Ludowego "Tradycja" z Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie oraz Zespołowi Piesni i Tańca "Bandoska z WDK. Każdy zespół otrzymał dyplom za udział oraz gliniany garniec napełniony lizakami, plakat z festiwalu.

Serdecznie gratulujemy młodym tancerkom i tancerzom!

Poniżej kilka zdjęć zespołu z przeglądu.