12 marca 2014 10:52 | Aktualności

"NASI SĄSIEDZI - ZACZAROWANY OGRÓD" - podsumowanie

Dnia 10 marca 2014r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie dokonano oceny prac plastycznych nadesłanych na IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pt. „NASI SĄSIEDZI – ZACZAROWANY OGRÓD” zorganizowany w ramach współpracy transgranicznej pomiędzy miastami Vranov nad Topl’ou i Rzeszowem.

W tym roku nadesłano rekordowa liczbę prac - ponad 700.

W załączonym pliku znajdują się wyniki pracy jury.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się 27.03.2014r., o godz. 11.00 w MDK przy ul. Osmeckiego 51 w Rzeszowie

W programie imprezy:

- informacja o wynikach konkursu

- wręczenie nagród

- program artystyczny

- otwarcie wystawy

Dodatkowa nagrodą dla laureatów będą warsztaty artystyczne (laureat + 1 opiekun)

Prosimy opiekunów, autorów prac nagrodzonych i wyróżnionych oraz zakwalifikowanych na wystawę pokonkursową o przesłanie informacji dotyczącej ilości osób jaka przybędzie na podsumowanie do MDK (ilość dzieci, ilość osób dorosłych, inni) do dnia 19 marca 2014r.

Osoba do kontaktu: Magdalena Sierżęga, Tel. /fax  17 748 38 91;
e-mail: mdk.imprezy@erzeszow.pl

Serdecznie zapraszamy.

Dobrý deň.

Dom kultúry mládeže v Rzeszowe Vám v prílohe zasiela protokol  zo zasadania komisie hodnotiacej výtvarne  diela prihlásene do IV. Medzinárodnej výtvarnej súťaže „NAŠI SUSEDIA – ROZPRÁVKOVÝ LES“ ktorú sme zorganizovali v rámci cezhraničnej spolupráce medzi mestami Vranov nad Topľou a Rzeszow.

Pozývame autorov víťazných  prác, pedagogický, prípadne nepedagogický doprovod na slávnostné vyhodnotenie súťaže spojené s otvorením výstavy, ktoré sa uskutoční  dňa 27.03.2014 o 11.00 hodine v Dome kultúry mládeže na ul. Osmeckiego 51 v Rzeszowe (Poľsko).

Program:
- Vyhodnotenie súťaže a informácie o výsledkoch
- Slávnostné ocenenie
- Kultúrny program
- Vernisáž výstavy

- od 12.00 h obed
- od 12.30 h – do 15.00 h Seminár pre autorov víťazných prác  a pre pedagogický, prípadne nepedagogický doprovod (rodičia, učitelia)

Srdečne Vás pozývame !

Prosím nahláste počet osôb, ktoré sa zúčastnia slávnostného ocenenia v Rzeszowe  / počet detí, dospelých /  do 19.3.2014.

Kontaktná osoba: Magdalena Sierżęga , Tel . / Fax : 17 748 38 91;
e - mail: mdk.imprezy@erzeszow.pl