09 września 2013 14:21 | Aktualności

Wystawa rysunku i malarstwa

Serdecznie zapraszamy na wernisaż trzech studentek Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego, który odbędzie się 17 września 2013r. o godz. 18.00. Na wystawie zobaczyć będzie można malarstwo jak i rysunek.

Agnieszka Pawlikowska - absolwentka Liceum Plastycznego w Jarosławiu jak i studiów I stopnia na Wydziale Sztuki UR. Uzyskała dyplom z rysunku w pracowni prof. zw. Stanisława Góreckiego i prof. UR Marleny Makiel-Hędrzak oraz aneks z malarstwa w pracowni prof. zw. Stanisława Białogłowicza. Jej inspiracją jest linia.

Anna Wójcik - mieszkanka Przecławia, ukończyła studia I stopnia na Wydziale Sztuki UR oraz uzyskała dyplom z malarstwa u prof. zw. Stanisława Białogłowicza. Malarstwo to dla niej połączenie koloru, kontrastu, nowości.

Agnieszka Janczy - pochodzi z Rzeszowa, absolwentka studiów I stopnia Wydziału Sztuki UR, uzyskała dyplom z malarstwa w pracowni prof. zw. Stanisława Białogłowicza. Jej malarstwo to połączenie koloru i wyobraźni. Dziewczyny kontynuują naukę na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego.