29 sierpnia 2013 11:46 | Aktualności

XI Międzynarodowy Festiwal Zespołów Tanecznych "O Laur Rzecha"

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej „Promotor” we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Rzeszowie zaprasza do udziału w XI Międzynarodowym Festiwalu  Zespołów Tanecznych „O Laur Rzecha”.

Celem festiwalu  jest prezentacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży, a także popularyzacja zespołowych form tanecznych, ich walorów artystycznych i wychowawczych.

Festiwal odbędzie się w dniach 23-24 października 2013r. w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Osmeckiego 51w Rzeszowie oraz w Regionalnym Centrum Widowiskowo-Sportowym przy ul. Podpromie 10 w Rzeszowie.

Do udziału w Festiwalu zapraszamy zespoły taneczne prezentujące wszystkie formy tańca, wyłączając taniec ludowy. Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdują sie w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Impreza współfinansowana jest przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Serdecznie zapraszamy.