30 stycznia 2013 15:53 | Aktualności

58 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski- eliminacje miejskie Rzeszów

Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w 58 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (eliminacje gminne) organizowanego każdego roku przez Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej w Warszawie.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 9.04.2013r. o godz. 10.00 (prezentacje wykonawców kategorii: poezja śpiewana, teatr jednego aktora, recytatorski, wywiedzione ze słowa ) w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie ul. Osmeckiego 51.

W przypadku większej ilości zgłoszeń, eliminacje rejonowe OKR odbędą się w dwóch dniach o czym placówki oświatowe powiadomimy oddzielnym pismem. Wszystkich zainteresowanych prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem turnieju. Karty uczestnika poszczególnych kategorii znajdują się poniżej.

Warunkiem udziału w konkursie jest czytelne (litery drukowane, czcionka Arial, rozm. 12) i dokładne wypełnienie karty uczestnictwa oraz jej przesłanie lub doręczenie do dnia 22.03.2013r.

Uwaga!

Każda szkoła bądź placówka do eliminacji konkursowych może zgłosić: do 5 wykonawców w kategorii recytacji, do 2 osób w kategoriach: poezja śpiewana i wywiedzione ze słowa oraz 2 wykonawców w kategorii teatr jednego aktora.

Zgłoszenia przyjmujemy :

pocztą elektroniczną e-mail:  - mdk.rzeszow@erzeszow.pl