Aktualności

25 stycznia 2013 13:33 | Aktualności

ZIMOWY KONCERT TANECZNY STREET LIFE & IMPET

Szkoła Tańca Street Life oraz Zespół Taneczny Form Nowoczesnych "Impet" przy współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Rzeszowie ma przyjemność zaprosić na

ZIMOWY KONCERT TANECZNY STREET LIFE & IMPETKoncert ten został przygotowany z myślą, aby młodzi tancerze mogli zaprezentować się przed szerszą widownią. Dla większości będzie to pierwszy występ na profesjonalnej scenie, a każda grupa zaprezentuje choreografię nad którą pracowała przez ostatnie miesiące! W programie przewidziane są również pokazy taneczne instruktorów!
Szkoła tańca Street Life wraz z zespołem "Impet" pragną przybliżyć Was do tańca i pokazać go w pozytywnej formie, tak aby każdy z Was po obejrzeniu popisów tanecznych wyszedł z MDK-u tanecznym krokiem!
Jesteś ciekawy jak to wygląd? To musisz tam być!

Na koncercie zobaczycie takie style taneczne jak:
- hip hop
- house
- breakdance
- popping
- locking
- taniec współczesny


Kiedy?
3.02.2013 (Niedziela)Gdzie?
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
ul. Osmeckiego 51
https://www.facebook.com/mdk.rzeszowO której?
Start 17:30Wstęp?
FREE za okazaniem zaproszenia


Zaproszenia dostępne są przed i po zajęciach w siedzibie szkoły tańca Street Life (siłownia Cool Gym w Galerii Graffica) a od 30 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie przy ul. Osmeckiego 51

Osoby, które są z poza szkoły tańca Street Life, a chcą wziąć udział w koncercie prosimy o rezerwacje zaproszeń! Jedna osoba może dostać 2 zaproszenia! Wystarczy napisać wiadomość prywatną na naszą skrzynkę na Fan Page'u:
https://www.facebook.com/STREETLIFESCHOOLGłodni tańca?
Przyjdźcie!

Przeczytano: 1501 razy. Wydrukuj|Do góry