Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie

ul. Piłsudskiego 25

35-074 Rzeszów

mdkrze@pro.onet.pl

sekretariat@mdk.erzeszow.pl

tel./fax 17 748 36 00 - Sekretariat MDK ul. Piłsudskiego 25

tel./fax 17 748 38 91- Dział Imprez MDK ul.Osmeckiego 51

17 748 38 93- Centrala MDK ul.Osmeckiego 51

17 748 39 05 MDK Nowy Świat, ul.Krakowska 20

http://mdk.rzeszow.pl

22 sierpnia 2019 06:54 | Aktualności

Dni otwarte w MDK Rzeszów

Harmonogram naboru 2019/2020

 

ul. Osmeckiego 51

Pracownia

Wiek

Liczba miejsc

Zajęcia teatralne-(n. Monika Adamiec),
Teatr M.D.K.

3.09 i 12.09 16.00

Teatr Banalia

5.09 16.00 MDK Osmeckiego 51

13.09 16.00 MDK Piłsudskiego 25

 

15-18

18-21

11-13

26

2

8

 

Zajęcia plastyczne (n. Jadwiga Hajduk)

3-6.09.2019 15.00-18.00

10-13.09.2019 15.00-18.00

 

7-21

 

 

28

 

 

Zajęcia plastyczne (n. Elżbieta Ficek)

2.09 i 9.09 16.00-19.00

5.09 i 12.09 15.00-16.30

 

Od 5 lat

5

Zajęcia rękodzielnicze (n. Monika Adamiec)

4.09 i 11.09 (środa) 12.00-15.00

 

8-12

8

Akademia Ruchu- gimnastyka korekcyjna (n. Maria Gubernat)

3.09.2019r. 9.00-10.00

10.09.2019r. 14.00-15.30

4.09 i 11.09.2019r. 15.00-18.15

 

7-13

10

Zajęcia fotograficzne

4.09 i 11.09 (środa) 16.00-18.00

 

8-18 lat

20

Zajęcia fotograficzne (n. Paweł Olearka)

2-3.09.2019r. 16.30-20.00

9-10.09.2019r. 16.30-20.00

 

15-25 lat

24

Zajęcia kulinarne „Stacja Owocny Dzieciak” (Antonina Dobrowolska)

Zajęcia kulinarne „Kuchnie Świata” (Antonina Dobrowolska)

2.09 7.30-9.45 i 16.30-19.30

3.09 7.30-9.00 i 16.15-19.30

4.09 14.00-17.45

 

9.09 7.30-9.45 i 15.00-17.15

10.09 14.00-17.45

11.09 14.00-17.00

12.09 15.00-17.15

 

6-10

11-15 lat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia ruchowe „Klub Wesołego Dzieciaka” (n. Renata Magierska)

2.09 9.00-12.00 , 15.00-18.00

3.09 15.00-18.00

4.09 15.30-17.45

5.09 16.00-17.30

6.09 16.00-17.30

 

6-7 lat

12

Zajęcia integracyjne z niepełnosprawnymi intelektualnie i ruchowo

(n. Anna Łuka)

2.09 9.00-12.00

3.09 14.00-16.15

4.09 14.30-16.00

 

Dzieci

i młodzież

4

Język angielski (n. Alicja Sandej)

3.09 14.30-17.30

5.09 15.30-19.15

10.09 14.30-17.30

12.09 15.30-19.15

 

6-15

25

Grafika komputerowa (n. Elżbieta Ficek)

2.09 i 9.09 16.00-19.00

5.09 i 12.09 15.00-16.30

 

10-16 lat

16

Klub Zdrowo i Bezpiecznie (n. Antonina Dobrowolska)

2.09 7.30-9.45 i 16.30-18.30

3.09 7.30-9.00 i 16.15-18.30

4.09 14.00-17.45

5.09 7.30-9.45

 

9.09 7.30-9.45 i 15.00-17.15

10.09 14.00-17.45

11.09 14.00-17.00

12.09 15.00-17.15

 

7-21 lat

19

Szachy i warcaby

 Nabór telefoniczny- 17 748 38 91 lub 17 748 36 00, zajęcia zostaną utworzone po zebraniu się grupy

 

7-13 lat

36


ZESPOŁY TANECZNE I INNE

Zespół

Wiek

Liczba miejsc

Zespół Tańca Ludowego TRADYCJA- MDK, ul. Osmeckiego 51

3.09 14.00-15.30

4.09 14.00-16.30

5.09 14.00-16.00

 

10.09 14.00-15.30

11.09 14.00-16.30

12.09 14.00-16.00

 

7-10 lat

20

Zespół Pieśni i Tańca RUDKI- Zespół Szkół Elektronicznych ul. Hetmańska 120

2-5.09.2019r. 16.00-20.00

9-12.09.2019r. 16.00-20.00

 

14-25 lat

30

Dziewczęca Orkiestra Dęta- Nabór aula, ZS Nr 1, VI LO, ul. Towarnickiego 4

2-6.09 8.00-16.00

9-13.09 8.00-16.00

 

11-21 lat

20

Dziecięcy Zespół Artystyczny „UŚMIECH”

12.09.2019r. 17.00-19.00 nabór uzupełniający oraz do nowej grupy

 

6-10

42

Zespół Taneczny Form Nowoczesnych „IMPET”

MDK, ul. Osmeckiego 51

 4.09, 6.09, 11.09., 13.09 17.30-20.00


Od 11 lat

16

Zespół Tańca Ludowego RZESZOWIANKA

Nabór w SP Nr 28, ul. I. Solarza 12

Zajęcia prowadzone są od 2.09.2019r. wg podziału godzin szkoły.

 

7-14

 

Bez ograniczeń

 

ul. Piłsudskiego 25

Pracownia

Wiek

Liczba miejsc

Zajęcia plastyczne (n. Agata Kwiatkowska)

2-6.09.2019r. 16.00-19.00

9-13.09.2019r. 16.00-19.00

 

 

10-21

 

30

 

Zajęcia plastyczne (n. Małgorzata Gilarska)

3.09 16.00-18.00

4.09 15.30-19.30

5.09 16.00-18.00

 

10.09 16.00-18.00

11.09 15.30-19.30

12.09 16.00-18.00

 

5-9 lat

13

Zajęcia wokalne (n. Mirosław Wysokiński)

2,4,5.09 15.00-18.00

 

14-20 lat

6

 

 

 

 

Zajęcia wokalne (n. Anna Olszewska)

2-4.09 16.30-17.30

9-11.09 16.30-17.30

 

7-21 lat

4

Zajęcia teatralne „Teatr Banalia” (M. Adamiec)

 13.09.2019r. g.16.00

 

11-13

5

 

CH Nowy Świat ul. Krakowska 20

Pracownia

Wiek

Liczba Miejsc

Zajęcia plastyczne (n. Małgorzata Gilarska)

2.09 16.00-18.00

6.09 16.00-20.00

 

9.09 16.00-18.00

13.09 16.00-20.00

 

5-9 lat

16

Zajęcia plastyczne (n. Mirosław Rusinek)

5.09.2019r. 16.00-19.45

12.09.2019r. 16.00-19.45

 

10-21 lat

7

Zajęcia muzyczno-ruchowe (n. Klaudia Witkowska)

2.09 - 16.30 - 20.00

3.09, 5.09 15.00-18.30

9-10.09, 12.09 15.00-18.30

 

5-8 lat

26

Zajęcia profilaktyczno-edukacyjne

(n. Katarzyna Olesiewicz)

2.09 15.15-19.45

3.09 16.30-19.30

4.09 15.15-19.45

5.09 16.00-19.00

9.09 16.00-19.00

10.09 16.30-19.30

 

5-12 lat

9

Zajęcia wokalne (n. Iwona Josse-Jakubiec)

2.09 17.00-19.00

3.09 17.00-19.00

9.09 17.00-19.00

 

8-18 lat

4

Zdjęcia: