Galeria

Rybnicki Dziecięcy Festiwalu "Przestrzeń Wyobraźni"

Ilość zdjęć: 20

Fotograf: Sebastian Góra /http://www.sebastiangora.com%22/ W dniach 11- 12 kwietnia 2018r. nasze zespoły teatralne wzięły udział w Festiwalu Teatralnym "Przestrzeń wyobraźni" w Rybniku. Impreza odbyła się w Domu Kultury Boguszowice, a na jej deskach zaprezentowały się Teatry FART i BANALIA Młodzi aktorzy wrócili do Rzeszowa z dyplomami: - II NAGRODĘ za spektakl pt. „Ptasie trele” reż. Monika Adamiec - Teatr BANALIA - I NAGRODA za monodram Bartosza Rułki - Teatr FART. Opiekę artystyczną i reżyserską nad aktorem monodramu sprawują: Robert Nowak i Barbara Płodzień. - II NAGRODA - nagroda jury dziecięcego dla Teatr FART.

pokaż więcej »

6 grudnia 2017 MDK Nowy Świat

Ilość zdjęć: 51

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w MDK Nowy Świat. W tym szczególnym dniu nie było czasu na nudę. Dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, smakowitych atrakcjach, tańczyły, śpiewały itd. A na sam koniec przywitały gościa honorowego, który obdarował każdego prezentem :)

pokaż więcej »

XV Międzynarodowy Festiwal Zespołów Tanecznych "O Laur Rzecha"

Ilość zdjęć: 54

Koncert Galowy w obiektywie Bartosza Rułki uczestnika zajęć fotograficznych Pani Dominiki Mróz-Toton

pokaż więcej »

Warsztaty taneczne "Łączy nas taniec" 3-9.07.2017r.

Ilość zdjęć: 27

W dniach 3-9.07.2017r. w Centrum Turystyki i Rekreacji WSiZ w Kielnarowej odbyły się warsztaty taneczne "Łączy nas taniec" realizowane w ramach mikroprojektu Interreg PL-SK

pokaż więcej »